Galerie
Fundusz stypendialny

Fundusz stypendialny jest przyznawany od 2000 roku wyróżniającym się uczniom, studentom również dorosłym często znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej na wniosek wykładowców, dyrektorów szkół, organizacji społecznych. Stypendium wynosi 500 zł i jest płacone w dwóch ratach.

Ufundowana łącznie 95 stypendiów oświatowych


Lista stypendystów

Stypendia przyznane w roku 2017 otrzymali:

  • Gabryiela Bednarczyk - PSP Sycyna
  • Amelia Czerska - PSP Warszawa

Stypendia przyznane w roku 2016 otrzymali:

  • Bartosz Bednarczyk - PSP Sycyna
  • Marlena Maria Kozieł - PG Sydół
  • Stowarzyszenie Po pierwsze Rodzina - Warszawa 

Stypendia przyznane w roku 2015 otrzymały:

  • Martyna Kopcińska - PSP Sycyna
  • Gabriela Miękus - PSP Barycz
  • Kinga Zięba - PSP Sycyna

 Stypendia przyznane w roku 2014 otrzymali:

  • Olga Bednarczyk - PSP  Barycz
  • Dominik Stępień - PSP Sycyna
  • Agata Pietruszka - PG Sydół

Stypendia przyznane w roku 2013 otrzymali:

  • Anna Bednarczyk - PG Sydół
  • Agata Kopyt - PSP Sycyna
  • Michał Baczkowski - PSP Barycz

Stypendia przyznane w roku 2012 otrzymali:

  • Agata Pietruszka - PSP Barycz
  • Karolina Grzeszczyk - PSP Sycyna
  • Kamil Wróbel - PG Sydół
  • Dominika Jakubowicz - PSP Ciepielów

Stypendia przyznane w roku 2011 otrzymali:

  • Daniel Cywka(PSP Sycyna)
  • Aleksandra Goźlińska (PSP w Baryczy)
  • Małgorzata Fałek (PG w Sydole)
  • Marta Kaczyńska (PSP w Sycynie)

Stypendia przyznane w roku 2010 otrzymali:

  • Sebastian Kurant - uczeń PSP w Baryczy
  • Kamil Wróbel - uczeń PSP w Sycynie
  • Mateusz Bednarczyk - uczeń PG w Sydole
  • Hubert Cholewa - uczeń PSP w Brzezinkach Starych
  • Maksymilian Bieńkowski - uczeń PG w Ciepielowie

Stypendia przyznane w roku 2009 otrzymali:

  • Konrad Kaczyński - uczeń V kl. PSP w Sycynie
  • Katarzyna Sumigowska - uczennica IV kl. PSP w Baryczy
  • Paweł Michalski - uczeń II kl. Gimnazjum w Sydole
  • Paulina Majewska - uczennica II kl. Gimnazjum w Zwoleniu
  • Ilona Garbarczyk - studentka I roku matematyki na Politechniki Radomskiej

Stypendia przyznane w roku 2008 otrzymali:

  • Dominika Grabowska - uczennica V kl. PSP w Sycynie
  • Sylwia Drab - uczennica V kl. PSP w Baryczy
  • Michalina Stawarz - uczennica III kl. Gimnazjum w Sydole

Stypendia przyznane w roku 2007 otrzymali:

  • Magdalena Stępień - uczennica VI kl. PSP w Sycynie
  • Milena Bednarczyk - uczennica III kl. Gimnazjum w Sydole
  • Paulina Burzyńska - uczennica V kl. PSP w Barczy
  • Paulina Maślak - uczennica VI kl. Gimnazjum nr 5 w Radomiu

Stypendia przyznane w roku 2006 otrzymali:

  • Joanna Kaczmarczyk - uczennica III kl. Gimnazjum w Sydole
  • Aneta Gąsiorek - licealistka z Radomia
  • Malwina Jarośińska - uczennica I kl. Liceum w Zwoleniu
  • Norbert Sulik - uczeń II kl. Gimnazujm w Stromcu

Stypendia przyznane w roku 2005 otrzymali:

  • Kinga Lis - uczennica IV kl. SPS w Sycynie
  • Tomasz Krzysztoszek - uczeń VI kl. ZSP w Policznie
  • Katarzyna Bednarczyk - uczennica III kl. ZSP w Lipsku
  • Paweł Jaskulski - uczeń III kl. Gimnazjum w Sydole
  • Emil Koziński - uczeń III kl. ZSL w Zwoleniu
  • Norbert Wójcik - uczeń VI kl . PSP

Stypendia przyznane w roku 2004 otrzymali:

  • Joanna Milena Bąk - uczenica V kl. PSP w Sycynie
  • Monika Suwała - studentka I roku Uniwersytetu Warszawskiego
  • Marlena Kramek - uczennica II klasy ZSR-T w Zwoleniu
  • Miłosz Borowiecki - absolwent VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
  • Marta Chołuj - uczennica V kl. PSP w Barczy
  • Ewelina Garbarczyk - uczennica I kl. Gimnazjum w Sydole
  • Paulina Lis - uczennica I kl. ZSR-T w Zwoleniu
  • Paweł Sandomierski - uczeń I kl. ZSR-T w Zwoleniu

Stypendia przyznane w roku 2003 otrzymali:

  • Ewa Misztak - uczennica kl. VI PSP w Sycynie
  • Anna Majewska - studentka II roku WSUPiZ w Rykach
  • Łukasz Malinowski - student III roku KUL
  • Mateusz Bednarczyk - uczeń kl. I PSP w Ciepielowie
  • Jarosław Szewczyk - uczeń kl. V PSP w Sycynie
  • Paulina Grabarczyk - uczennica kl. I PG w Sydole
  • Paweł Staszel - uczeń kl. V PSP w Baryczy
  • Piotr Drążyk - uczeń kl. III PG w Sydole
  • Karolina Balińska - Studentka Akademi Muzycznej w Bydgoszczy

Stypendia przyznane w roku 2002 otrzymali:

  • Paulina Stawarz - uczennica kl. VI PSP w Sycynie
  • Marta Bednarczyk - uczennica kl. III PG w Sydole
  • Diana Jasińska - studentka V rok Politechnika Radomska
  • Anna Karolik - studentka IV rok Politechnika Radomska
  • Justyna Knieć - uczennica kl. VI PSP w Baryczy
  • Jarosław Lesisz - student III roku SGH w Warszawie
  • Marcin Noga - student I rok SUM Politechnika Radomska
  • Zdzisław Ostrowski - nauczyciel PSP w Zwoleniu, student Plitechniki Radomskiej
  • Piotr Skiba - student III rok Uniwersytet Warszawski
  • Marta Wojtyra - uczennica kl. II PG w Sydole
  • Beata Wołczyńska - uczennica kl. IV Liceum Handlowego w Iłży
  • Urszula Wróbel - studentka I roku WSUiZ w Rykach

Stypendia przyznane w roku 2001 otrzymali: 

  • Łukasz Matras - student II roku UW
  • Monika Markiewicz - student II roku WSH w Radomiu
  • Anna Byzdra - absolwentka TR w Zwoleniu
  • Agata Gregorczyk - uczennica kl. II GP w Sydole
  • Łukasz Markiewicz - uczeń kl. VI PSP w Baryczy
  • Damian Wójcik - uczeń kl. IV PSP w Baryczy
  • Marta Szewczyk - uczennica kl. III PSP w Sycynie

Stypendia przyznane w roku 2000 otrzymali:

  • Daniel Markowski - uczeń kl. VI PSP w Sycynie
  • Monika Szczepanik - studentka I rok UW
  • Barbara Wietrzyńska - uczennica kl. II LE w Lipsku
  • Emil Jurek - uczeń kl. II ZSZ Rolnicza w Zwoleniu
  • Artur Garbarczyk - uczeń kl. IV LO w Zwoleniu
  • Anna Katarzyna Stępień - uczennica kl. I Zespół Szkół nr 4 w Sydole
  • Kamil Brzozowski - uczeń kl. III Tech. Sam. w Radomiu
  • Ryszard Domagała - uczeń Gimnazjum w Sydole
  • Izabella Garbarczyk - uczeń Technikum Włókiennicze w Puławach

 

DevilArt - strony internetowe , jesteś naszym: 328100 gościem.